+38(044)221-98-97
+38(097)349-45-39

Важливо: правила в’їзду/транзиту в ОАЕ з 31/01/21

Важливо: правила в’їзду/транзиту в ОАЕ з 31/01/21

З 31 січня 2021 року всі пасажири, що прибувають в Дубай з будь-якого пункту відправлення, повинні мати негативний сертифікат ПЛР-тесту на COVID-19, терміном дії не більше 72 годин з моменту здачі та до вильоту.

Діти у віці до 12 років і пасажири з інвалідністю від середнього до тяжкого ступеня не підлягають тестуванню.

Транзитні пасажири, які подорожують через Дубай тільки з країн, зазначених нижче, також зобов’язані пред’явити перед вильотом негативний результат ПЛР-тесту, терміном дії не більше 72 годин.

Транзитні пасажири, які подорожують через Дубай з країн НЕ зазначених нижче, не повинні пред’являти результат тесту, якщо цього не вимагає їх наступний / кінцевий пункт призначення.

Афганістан, Ангола, Аргентина, Бангладеш, Бразилія, Камбоджа, Чилі, Хорватія, Кіпр, Чехія, Джібуті, Єгипет, Еритрея, Ефіопія, Грузія, Гана, Гвінея, Угорщина, Індонезія, Індія, Іран, Ірак, Ізраїль, Кот-д’Івуар, Йорданія, Кенія, Ліван, Мальта, Молдова, Чорногорія, Марокко, М’янма, Нігерія, Непал, Пакистан, Філіппіни, Румунія, Російська Федерація, Руанда, Сенегал, Словаччина, Сомаліленд, Південна Африка, Південний Судан, Судан, Сирія, Таджикистан, Танзанія, Туніс, Туркменістан, Уганда, Україна, Узбекистан, В’єтнам, Замбія, Зімбабве.

Пасажири, які подорожують з перерахованих вище країн, кінцевий пункт яких Дубай — після прибуття повинні будуть пройти повторний безкоштовний ПЛР-тест в аеропорту DXB і дотримуватися самоізоляції до отримання результатів тесту:

• Тест повинен бути пройдений методом полімеразної ланцюгової реакції (ПЛР). Інші сертифікати тестів, включаючи експрес-тести, тести на антитіла і набори для домашнього тестування, в Дубаї не приймаються.

• ПЛР-тест дозволено проходити в будь-якій лабораторії країни вильоту, затвердженої на місцевому рівні для проведення тестів на коронавірус.

• Результат тесту повинен бути роздрукований і складений англійською/арабською мовою, цифрові копії не приймаються.

• Для реєстрації за місцем знаходження в ОАЕ, а також для отримання результату повторного тесту необхідно завантажити мобільний додаток COVID19 DXB Smart з Apple App Store або з Google Play Store.