+38(044)221-98-97
+38(097)349-45-39

Каппадокія + Стамбул. Автобусна подорож Туреччиною.

вiд
€186

 

Маршрут: Львів — Велико Тирново — Едірне (1 ніч) — Стамбул (1 ніч) — Каппадокія (1 ніч) —  Стамбул (1 ніч) — Львів

Виїзди 2021: 26 червня; 11 липня; 19 серпня; 10 та 21 вересня; 6 та 21 жовтня; 5 та 21 листопада; 23 та 28 грудня.

 

Заказать тур Мы свяжемся с вами
для уточнения подробностей
x

Программа

Програма

 

День 1. Вирушаємо в дорогу!

Збір на залізничному вокзалі Львова. Виїзд в тур. Можлива посадка в Тернополі (+3 год. з моменту відправки у тур), Чернівцях (+8 год.з моменту відправки у тур). Перетин кордону.

Нічний переїзд в Болгарію.


 

День 2. Велико-Тирново – Арбанаси

Екскурсія Велико Тирново  (входить у вартість туру).

Сьогодні нас чекає екскурсія по одному з найдревніших міст Болгарії — Велико-Тирново. Перлина болгарської архітектури, живопису та літератури. Місто побудоване на трьох пагорбах Царевец, Трапезіца і Світо-гора, в 1393году було повністю спалене турецькими військами і в короткий термін був побудоване заново. Археологічні дослідження виявили багато пам’ятників історії часів Великої Османської Імперії, одна з основних пам’яток, що збереглись в місті це палаци короля і патріарха на холмі Царевец (вх квиток. додатково оплачується).
Вільний час. У вільний час пропонуємо:
 •  Арбанаси  (Дорослий: 21€ / Діти: 19€)
колись місто було набагато більшим поселенням. У 1530 році воно було звільнене Сулейманом I від сплати всіх податків і процвітало за рахунок торгівлі з усією Османською імперією. Місто відрізняється своїми монументальними будинками і церквами з багатим внутрішнім декоративним оздобленням, різьбою по дереву, стінним живописом, створеними в 16-17 століттях. Після невеликої оглядової екскурсії по Арбанасах, нас чекає знайомство з гостинністю болгар. На одній з тутешніх вілл щедрі господарі приготують нам приємну вечерю і пригостять вином.

Переїзд в Едірне. Поселення та ночівля в готелі.


 

День 3. Стамбул

Екскурсія Cтолиця Османської Імперії — місто Едірне (входить у вартість туру).

На території цього міста народився Мехмед II — султан-завойовник, який прославився в 1453 році взяттям Константинополя. В Едірне ми зможемо відвідати мечеті Ескі, Баязида II, Селіма II, а також відвідати галявини Киркпинар — місце проведення змагання з традиційного виду боротьби в маслі і середньовічний ринок Алі Паша.
Переїзд в Стамбул.
Екскурсія «Турецький діамант — Стамбул» (входить у вартість туру).

Неначе стародавню скарбницю, ця екскурсія відкриє для нас величний Стамбул, котрий повен чудесних місць, чарівних пам’яток історії, культури та архітектури. Усього за кілька годин ми побачимо Блакитну мечеть, римський іподром, турецькі бані Роксолани, міст через Босфор, палац Топкапи, площу Султана Ахмеда. Стамбул як ніяке інше місто у світі славиться численними магазинами, торгівельними центрами та базарами. Під час оглядової екскурсії в нас буде прекрасна можливість купити не тільки сувеніри, але й вироби з шкіри та хутра (у програмі передбачені відвідини шкіряного торгівельного центру).

Поселення в готелі. Вільний час. У вільний час пропонуємо:

 •  Модний Істанбул  (Дорослий: 21€ / Діти: 18€)
Запрошуємо всіх бажаючих на захоплюючу екскурсію по вечірньому Стамбулу. Наше знайомство з містом ми розпочнемо з головної його площі — Таксім, далі пройдемо по одній з найбільш фешенебельних вулиць – Істікляль, до одного з головних символів міста — вежі Галата, також у всіх бажаючих буде змога прокататись на раритетному стамбульському трамвайчику, відвідати церкву Святої Трійці та Базиліку Святого Антонія. А завершальним акордом нашої вечірньої мандрівки буде красива фотопауза на Галатському мості.
 • Нічна морська прогулянка на кораблику по Босфору (Дорослий: 55€ / Діти: 43€)
Екскурсія по Стамбулу на кораблику починається, коли сонце сідає і навколо стрімко темніє. Протока розділяє Європу та Азію. Тільки під час цієї прогулянки Ви, стоячи на палубі корабля, який пливе найкрасивішою протокою Євразії, побачите будинки мільйонерів і будинки-острови, палаци і замки султанів. В дорозі Вас будуть супроводжувати цікаві розповіді, доповнені безалкогольними і алкогольними напоями місцевого виробництва, розкішною вечерею з хорошою музикою.

Повернення та відпочинок у готелі.


 

День 4. Стамбул — Каппадокія

Сніданок в готелі.

Вільний час або додаткова екскурсія:

 •  Азійський мікс  (Дорослий: 30€ / Діти: 26€ + вх. квиток)
Сьогодні у нас буде змога дослідити азійську частину Стамбулу. Першою нашою зупинкою буде найбільша у світі мечеть – Чамлиджа, побудована на однойменному пагорбі з прекрасним парком та панорамою. Невеликий переїзд і перед нами відкриває свої двері резиденція османських правителів на березі Босфору – палац Бейлербей. Далі наш шлях веде до головної артерії азійської частини міста – Багдадського проспекту, пролягає він повз берегу Мармурового моря, проспект зачаровує своїм колоритом, по ньому зручно гуляти під тінню розкішних старих дерев, а кількість модних бутіків, що зосереджена саме на цій вулиці вразить найбільших шанувальників шопінгу. Завершальним етапом екскурсії буде повернення паромом в європейську частину міста.

Виселення з готелю. Переїзд в Каппадокію. Поселення в готелі.

 Вільний час або додаткова екскурсія:
 • «Тисяча і одна ніч»  (Дорослий: 38€ / Діти: 30€)
Дивовижна шоу програма включає танці мандрівних ченців (дервішів), традиційні турецькі танці у виконання професійних танцюристів, танці живота і вечеря, яка включає в себе національні страви та напої.
Повернення в готель. Ночівля в готелі.

 

День 5. Каппадокія

До сніданку по бажанню екскурсія над вершинами Каппадокії на повітряній кулі  (дод. оплата).

Сніданок. Виселення з готелю.
Екскурсія по Каппадокії (входить у вартість туру)

Пейзажі Каппадокії вражають своєю магічною красою. Вони сформувалися на місці виверження вулканів, що відбувалися на цій території 70 мільйон років тому. Скелі, як по чаклунству, кілька разів на день міняють свій колір: від рожевого до вогняно-рудого. Природа Каппадокії по праву вважається унікальною, сюди приїжджають з усього світу, щоб помилуватися неймовірними за формою і красі скелями, відвідати підземні міста, печерні ранньохристиянські монастирі і церкви, подихати чистісіньким повітрям, насолодитися абсолютною тишею, відчути дивовижну енергетику цих місць.

Вільний час або додоткові екскурсії:

 •  Музей під відкритим небом Гереме  (Дорослий: 18€ / Діти: 13€ + вх. квиток)
найбільший і найвідоміший монастирський комплекс Каппадокії. На території музею розташовано 10 церков і каплиць вирізаних з каменю, що датуються IX-XI століттями. Всі споруди побудовані в візантійському стилі — з арками, колонами і капіталами, прикрашені в унікальному каппадокійському стилі, є обов’язковим для відвідування.
 •  Фортеця Учхисар  (Дорослий: 16€ / Діти: 11€ + вх. квиток)
це єдине в своєму роді скельне поселення, з вежами і шпилями з білого туфу, розташованими навколо центрального піку, на якому вона і підноситься. Фортеця вся поцяткована кімнатами, тунелями та лабіринтами. З вершини скелі відкривається мальовничий вид на всю долину. Піднявшись на неї можна охопити поглядом практично всю Каппадокію. Звідси видно також і таємничу Долину любові, з якою пов’язано безліч легенд та історій.
 •  Долина Іхлара  (Дорослий: 30€ / Діти: 23€)
На нас чекає знайомство з дивовижним місцем, пейзажі якого відрізняється від своєрідних гірських ландшафтів Каппадокії. Тут течія річки утворила в скелястому плато глибокий каньйон, в надрах якого з’явилася бурхлива рослинність. У цій мальовничій долині розташовується безліч церков перших століть християнства, що представляють великий інтерес в художньому відношенні, а також житлові будинки, у вигляді печер на п’ять тисяч жителів, шість з яких відкриті для відвідування.
 • Підземне місто Каймакли  (Дорослий: 23€ / Діти: 18€ + вх. квиток)
найбільше і найцікавіше підземне місто в Каппадокії. Присутні тут підземні школи, церкви і навіть винні підвали явно вказують, що в цих підземеллях проживали християнські громади. Розміри даного поселення досі не з’ясовані остаточно.
Переїзд в Стамбул. Поселення та ночівля в готелі.

 

День 6. Стамбул

Сніданок в готелі. Виселення з готелю.

Вільний час або додаткові екскурсії:

 •  Долмабахче  (Дорослий: 16€ / Діти: 13€ + вх. квиток)
 найкрасивіший палац Стамбулу. Його фасад простягнувся на 600 метрів вздовж європейського берега Босфору. Саме тут жили останні султани Османської імперії.
 •  Палац Топкапи  (Дорослий: 18€ / Діти: 10€ + вх. квиток)
 одна з найвідоміших пам’яток Стамбулу та один з найбільш відвідуваних музеїв Туреччини. Протягом чотирьох століть палац був центром управління Османською державою, однією з трьох найбільших імперій світу.
Виїзд зі Стамбулу орієнтовно о 21:00, нічний переїзд в Україну.

 

 День 7. Повернення додому

Орієнтовний час прибуття (залежить від проходження кордону) в Чернівці — 18:00, в Тернопіль — 21:00, в Львів — 23:50. Місце прибуття в Львові — зал. вокзалу орієнтовно о 00:50 (наступного дня).

 

 

Стоимость

Вартість

Для дорослих:

Вартість на найближчі дати — € 211-233*

Знижка:

Виїзди восени (раннє бронювання! перщі 2 месця на рейсі зі знижкою) — € 186*

*  Дати зі знижкою — раннє бронювання, вартість зростає в міру заповнення автобуса.

 

У вартості туру:

 • проїзд комфортабельним автобусом;
 • проживання в готелях 2* — 3* зі сніданками;
 • оглядові екскурсії за програмою (Велико Тирново, Едірне, Стамбул, Каппадокія);
 • супровід гіда по всьому маршруту.
Додатково оплачується:
 • проїзд в громадському транспорті;
 • страховий поліс;
 • оренда радіогіда;
 • особисті витрати (обіди, вечері, сувеніри).

 


 

Дні виїздів в 2021 г.

Червень

26

Липень

11

Серпень

19

Вересень

10, 21

Жовтень 

6, 21

Листопад

5, 21

Грудень

23, 28

 

Вопрос/Ответ

Питання/Відповідь

ЗАМОВЛЕННЯ І ОПЛАТА: Як замовити і оплатити тур? Чи можна замоити тур, якщо я живу в іншому місті?
ВІЗА: Чи потрібна віза?
ДАТИ ПОЇЗДКИ: Чи можна поміняти дати? Чи точно збереться тур в ту дату, яку я обрав?
МІСЦЯ В АВТОБУСІ: Яке місце в автобусі в мене буде? Чи можу я обрати?
МАРШРУТ: Чи є нічні переїзди в даній програмі? Наскільки довгі переїзди між містами? Чи можна поміняти маршрут?
ГОТЕЛИ: В яких готялях планується розміщення? Якщо я їду самостійно, чи буде підселення? Можу я обрати одномісний номер?
ХАРЧУВАННЯ: Яке харчування входить у вартість подорожі? кільки коштує харчування в поїздці?
ЕКСКУРСІЇ: Які екскурсії включені у вартість? Чи обов’язково брати участь у факультативних екскурсіях?
МІСЦЕ ВІДПРАВЛЕННЯ: Де і в яких час починається та закінчується подорож? Як мені знайти автобус на місці зустрічі? На який час мені краще купувати квитки назад? Чи допомогаєте Ви з квитками?

ЗАМОВЛЕННЯ І ОПЛАТА: Як замовити і оплатити тур? Чи можна замовити тур, якщо я живу в іншому місті?

Зверніться в офіс «Путівника» або зв’яжіться з нами через форму зворотного зв’язку або за контактним телефоном. Для оформлення договору і бронювання подорожі необхідна копія громадянського і закордонного паспорта, а також часткова або повна оплата, в залежності від дати виїзду. Оплатити тур можна готівкою в нашому офісі, готівкою через будь-банківське відділення, безготівковим платежем. Якщо Ви живете в іншому місті — ми відправимо Вам договір і рахунок електронною поштою, після підписання та оплати місце на рейсі буде заброньовано за Вами.

ВІЗА: Чи потрібна віза?

Для цієї подорожі потрібен діючий біометричний закордонний паспорт.

ДАТИ ПОЇЗДКИ: Чи можна поміняти дати? Чи точно збереться тур в ту дату, яку я обрав?

Автобусні тури — групові поїздки, дати визначені заздалегідь. Дати можна вибрати індивідуально для групи від 40 осіб. На дати високого сезону (травневі і новорічні свята, а також дитячі канікули) практично всі тури збираються. У разі, якщо тур не збереться на дату, обрану Вами, то ми запропонуємо Вам в якості альтернативи таку ж або кращу програму, або, якщо альтернатива Вам не підійде, повернемо оплату в повному обсязі.

МІСЦЯ У АВТОБУСІ: Яке місце в автобусі у мене буде? Чи можна обрати?

Місця в екскурсійному автобусі 1-16 можна замовити з доплатою € 16, інші місця розподіляються у міру отримання заявок, і Ви можете вибрати будь-який вільний місце. Після бронювання місце за Вами закріплюється на весь час поїздки. Спинка сидінь не відкидається на місцях в останньому ряду (45-49 по стандартній розкладці).
Яке місце краще обрати?

 • Обирайте біля вікна, якщо хочете милуватися краєвидами за маршрутом.
 • Обирайте біля проходу і ближче до дверей (першою або другою), якщо плануєте виходити на всіх зупинках (наприклад, якщо Ви курите).

МАРШРУТ: Чи є нічні переїзди в даній програмі? Наскільки довгі переїзди між містами? Чи можна поміняти маршрут?

Це автобусний тур з двома нічними переїздами. Переїзд в перший день довший, ніж в інші; переїзди між країнами можливі 5-6 годин в день (без урахування екскурсій). Автобусні тури — групові поїздки. Маршрут можна розробити індивідуально для групи від 40 осіб.

ГОТЕЛІ: В яких готелях планується розміщення? Якщо я їду самостійно, чи буде підселення? Можу я вибрати одномісний номер?

Розміщення по маршруту в готелях 2-3-4 * зі сніданками. Розміщення в невеликих містах по маршруту слідування, якщо запланований переїзд. Назва готелів по поїздці можна знайти в інформаційному листі, який виходить за 4-7 днів до виїзду. Якщо Ви їдете самостійно, підселення можливо в двомісний або тримісний номер, або Ви можете замовити одномісний номер з доплатою       55 євро до вартості туру за весь період на стандартні дати.

ХАРЧУВАННЯ: Яке харчування входить у вартість подорожі? Скільки коштує харчування в поїздці?

У вартість включено сніданки в готелях. В вуличних точках від 5 євро. У ресторанах пообідати можна від 35 євро для людини з напоями.

ЕКСКУРСІЇ: Які екскурсії включені у вартість? Чи обов’язково брати участь в факультативних екскурсіях?

У вартість включено оглядові екскурсії: Стамбул, Каппадокія, Велико-Тирново, Едірне. Якщо Ви не берете участь у додаткових екскурсіях — у Вас буде вільний час.

МІСЦЕ ВІДПРАВЛЕННЯ: Де і в який час починається і закінчується подорож? Як мені знайти автобус на місці зустрічі? На який час можна купувати квитки назад? Чи допомагаєте Ви з квитками?

Подорож починається взі Львова, номер автобуса зазначений в інформаційному листі. В останній день подорожі автобус прибуває у Львів. Зворотні квитки варто брати не раніше, ніж на 2 години пізніше запланованого прибуття.

Є ще питання? Зателефонуйте нам або звертайтеся в формі зворотного зв’язку.

 

 

Континент

Страна

Болгария, Турция

Города Львів — Велико Тирново — Едірне (1 ніч) — Стамбул (1 ніч) — Каппадокія (1 ніч) —  Стамбул (1 ніч) — Львів
Стоимость вiд € 186 для 1 людини

Оплата здійснюється в гривнях за курсом €1 = 33,6 грн, автобусные туры 32,46 грн
Інші подорожі з бюджетом

Завантажити програму
Вибрати мiсце

Основной вид транспорта

Продолжи-тельность

Дни выездов С марта по октябрь.Узнать больше
Мин. состав группы 1 чел.
Проживание Отели 2*-3* по маршруту
Питание завтраки (шведский стол)
Возраст Минимальный: 5 Оптимальный: 8+
Уровень сложности путешествия

Лёгкий – Умеренный

 

Напишите нам, и мы свяжемся с вами и расскажем о нем подробнее:

Ваше имя*

Ваш телефон*

Ваш e-mail*

Ваш комментарий